Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizde; zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyeti öncelikli ilkelerimizdir...

Asansör Bakımı

Düzenli asansör bakımı, mekanik, elektrik ve elektronik aksamların sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Aytek Asansör olarak tüm asansör bakımlarını eksiksiz olarak gerçekleştirerek asansörün ömrünü uzatıyor ve daha verimli çalışmasını sağlıyoruz.

Asansör Revizyon

Asansörler zaman içerisinde ömürlerini tamamlarlar ve çalışma aksaklıklarının yanı sıra güvenlik tehditlerine de sebep olurlar. Aytek Asansör olarak tüm revize işlemlerini en yeni ürünlerle gerçekleştirerek güvenli ve modern bir asansöre sahip olmanızı sağlıyoruz.

Asansör Montaj

Aytek Asansör, evinizde, işyerlerinizde, AVM lerde, sanayi tesislerinde, okul hastane vb. toplu yaşam alanlarınızda yeralan asansör ve asansör sistemlerinizi , uluslarası ve ulusal standartlar doğrultusunda ve kaliteli malzeme kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve montajını yapar.

Projelerimizde Başlıca İlkelerimiz

Zamanında İş Teslimi

Taahhüt ettiğimiz işleri, anlaşmalarımız doğrultusunda teslim tarihinde tamamlamak öncelikli ilkemizdir.

Uygun Fiyatlandırma

Yatırımcının çıkarlarını gözeterek, üstlendiğimiz işleri en uygun fiyat-kalite vizyonu ile değerlendiriyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm saha çalışanlarımız İSG konusunda eğitime tabi tutulup sıkı kontrol ile denetlenmektedir.

Mühendislik Katmadeğeri

Analitik düşünce ile sorunları çözmek ve üstlendiğimiz işlerde uzun vade kullanımı, hızlı müdahale prensipleri ile proje ve uygulamalarımızı tamamlıyoruz.

Ar-Ge

Her gün gelişen teknolojiyi müşterimize aktarma konusunda yurt içi ve yurt dışı fuar ve firmaları takip ederek kendimizi geliştiriyor ve iş birlikleri sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla oluşturduğumuz süreçlerimizde kaliteyi ve verimliliği, uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükselterek sürekli iyileştirme anlayışıyla mükemmelliğe ulaştırıyoruz.